Šlaitinis šiltnamis GALIŪNAS - Šiltnamiai

Šlaitinis šiltnamis GALIŪNAS

ŠILTNAMIAI » Šlaitinis šiltnamis GALIŪNAS

 
 
    Šiltnamis GALIŪNAS buvo projektuojamas atsižvelgiant į dažniausiai išsakytus mėgėjų daržininkų pageidavimus. Svarbiausias kriterijus - šiltnamio tvirtumas. Tuo tikslu buvo projektuojamas specialus analogų neturintis karkasas iš jau seniai metalų rinkoje įsitvirtinusio ir gerai užsirekomendavusio koncerno RUUKII metalo,  iš kurio buvo išlankstyti specialūs C tipo profiliai, kurie pasižymi gebėjimu atlaikyti dideles apkrovas.  Kitas svarbus kriterijus - gera danga. Buvo pasirinktas kokybiškas (dažniausiai naudojamas austriškas arba vokiškas) kanalinis polikarbonatas. Ši medžiaga pasižymi ypatingai aukštu atsparumu smūgiams, dėl savo skaidrumo ir puikių šilumos izoliacinių savybių ypač tinkama šiltnamiams. Polikarbonatas turi savybę sklaidyti saulės šviesą, todėl sukuriamas geresnis mikroklimatas ir šiltnamis neperkaista.
 
 
      Šiltnamis turi pamatą. Tai tvirtas paltus cinkuoto metalo rėmas, prie kurio tvirtinamas šiltnamis ir atramos, kurios įkasamos giliai į žemę. Šiltnamis  montuojamas su lietaus surinkimo latakais, kurių dėka šalia šiltnamio laistymui visuomet yra vandens. Šis šiltnamis montuojamas su stumdomomis durimis ir stumdomu langu. Tokiu atveju nereikia galvoti, kaip juos pritvirtinti, kad neišlaužtų stiprus vėjas. Be to, šiame šiltnamyje yra montuojami  mažiausiai du stoglangiai, kurie užtikrina gerą vėdinimą. Prie stoglangių galima sumontuoti automatinius atidarytuvus, tuomet nereikės rūpintis, kad pamiršote ar jau po laiko atidarėte langus vėdinimui.  
Šiltnamio GALIŪNAS matmenys
Aukštis - 2,40 m, šoninė siena - 1,60 m
 Matmenys, m  Kvadratūra kv/m  Komplektacija

 2,70x4,00

3,00x4,00 

 10,80 

12,00

2 stoglangiai, 1 slankiojantis langas, 1 slankiojančios durys, esant pageidavimui galime pritvirtinti vielas, įmontuoti lentynėlę.  

2,70x6,00

3,00x6,00 

16,20

18,00 

3 stoglangiai, 1 slankiojantis langas, 1 slankiojančios durys, esant pageidavimui galime pritvirtinti vielas, įmontuoti lentynėlę.   

2,70x8,00

3,00x8,00 

21,60

24,00

4 stoglangiai, 1 slankiojantis langas, 1 slankiojančios durys, esant pageidavimui galime pritvirtinti vielas, įmontuoti lentynėlę.   
    Įmontuoti ir automatinius stoglangių atidarytuvus.

Dėl kainos teirautis telefonu arba el.paštu: ekmeta@gmail.com